Cezary Michalski publicystą CrowdMedia.pl. „Planujemy długoterminową współpracę”
Publicysta Cezary Michalski dołączył do zespołu redakcyjnego serwisu dziennikarstwa obywatelskiego CrowdMedia.pl (wydawanego przez firmę Mediana). Współpracuje też z „Newsweek Polska” i „Krytyką Polityczną”
- Cezary Michalski będzie pisał u nas zapewne o polityce. Planujemy długoterminową współpracę - przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Kinga Górska, redaktor naczelna CrowdMedia.pl. - Będzie ostro, będzie celnie, będzie prosto z mostu - zapowiedziano na profilach witryny w social media.
Cezary Michalski od kilku lat współpracuje jako publicysta z „Newsweek Polska” i „Krytyką Polityczną”.
W latach 2006–2008 był zastępcą redaktora naczelnego „Dziennika”, a w latach 90. był redaktorem pism „Brulion” i „Debata”. Był również związany m.in. z Radiem Plus, TV Puls, „Życiem” i „Tygodnikiem Solidarność”.
Cezary Michalski dołącza do zespołu Crowd Media!
— Crowd Media (@CrowdMedia_PL) 4 stycznia 2018
Znany eseista, prozaik i publicysta. W swojej twórczości związany m.in. z Newsweekiem i Krytyką Polityczną.
Będzie ostro, będzie celnie, będzie prosto z mostu! pic.twitter.com/JJtpaIm8sK
CrowdMedia.pl to serwis dziennikarstwa obywatelskiego. - W CrowdMedia każdy z Was może opisywać ważne dla siebie wydarzenia, komentować, dyskutować i publikować swoje przemyślenia. Spotykają się tu ludzie o najróżniejszych poglądach, by swobodnie wymieniać się spostrzeżeniami - zachęca witryna.
Dołącz do dyskusji: Cezary Michalski publicystą CrowdMedia.pl. „Planujemy długoterminową współpracę”
W Pana artykule "Globalsi i lokalsi - ludzie Donalda Trumpa w Polsce" pewnie wszystko byłoby w porządku / Interia 7.07.2024r,/, gdyby jeszcze napisał Pan go czysto po polsku. Nie rażą mnie globalsi i lokalsi, ale po co Pan pisze: "bo nie mają zdolności budowania kontaktów w rozrastającym się szybko globalnym networku alt-rightowej prawicy." Czy nie można tego ująć zwyczajnie i po polsku: " nie ma zdolności budowania kontaktów w rozrastającej się szybko globalnej sieci nowej, niejednorodnej prawicy? Tak kocham Tuwima i Jego "Ślusarza", ale ten wiersz powstał ponad sto lat temu, a Mikołaj Rej twierdził już w XVI wieku: " niech wszystkie narody po wsze czasy znają, że Polacy nie gęsi i swój język mają". Ale Pan nie żył w XVI wieku, ani sto lat temu więc jako literatowi i poloniście wolno Panu nie znać maksymy Reja, ani "Ślusarza" Tuwima, bo Polska jest w Unii, a Pan jest obywatelem świata. Nieprawdaż?