Wykład noblowski, audycja o nierównościach, strajku nauczycieli i breksicie najpopularniejszymi podcastami TOK FM
Noblowski wykład Olgi Tokarczuk, materiał technologiczny o tym, jak przytrzymywać w próżni przedmioty i filozoficzne rozważania o nierównościach społecznych okazały się najpopularniejszymi podcastami w 2019 roku w serwisie radia TOK FM (Grupa Radiowa Agory). Ranking przygotowała redakcja rozgłośni.
W 2019 roku słuchacze TOK FM najchętniej odsłuchiwali noblowski wykład Olgi Tokarczuk, potem naukową audycje o technologiach NASA i „Godzinę filozofów” Tomasza Stawiszyńskiego, poświęconą problemowi nierówności społecznych.
W pierwszej dziesiątce najpopularniejszych podcastów na czwartym miejscu uplasował się podcast z „Poranka TOK FM” z Jackiem Żakowskim i Tomaszem Lisem na temat sytuacji brexitowej w Wielkiej Brytanii, tuż za nim recenzja „Wiedźmina” autorstwa Zuzanny Piechowicz i Anny Piekutowskiej, a na szóstej pozycji audycja ekonomiczna Aleksandry Dziadykiewicz „Jak kryzys ekonomiczny wpłynie na gospodarkę?”.
Siódme miejsce w najpopularniejszych podcastach 2019 roku to magazynowa audycja o tym, jak loty na księżyc zmieniły człowieka, kolejne - „Nowy lek na depresję - ketamina” Tomasza Stawiszyńskiego, dziewiąta najpopularniejsza audycja to prowadzone przez Piotra Maślaka „Pierwsze śniadanie w TOK FM” o tym, czy w strajku nauczycieli mogła mieć udział rosyjska propaganda. Pierwszą dziesiątkę zamyka poranna audycja Jacka Żakowskiego na temat strajku nauczycieli.
W serwisie TOK FM dostępnych jest ok. 200 cykli podcastów dostępnych odpłatnie w modelu subskrypcyjnym. W październiku ub.r. TOKFM.pl odwiedziło 1,56 mln internautów, wykonując 4,55 mln odsłon.
Według badania Radio Track udział radia TOK FM pod względem słuchania w okresie od września do listopada 2019 roku wyniósł 2,4 proc.
Dołącz do dyskusji: Wykład noblowski, audycja o nierównościach, strajku nauczycieli i breksicie najpopularniejszymi podcastami TOK FM