TECHNIK KAMEROWY

PANAVISION POLSKA Sp. z o.o.
Lokalizacja: Warszawa
Opis stanowiska:
Kompletacja, testowanie sprzętu  kamerowego,
Proste naprawy elektroniczne kamer,
Proste serwisowanie i justowanie obiektywów,
Przygotowywanie sprzętu do wydania,
Sprawdzanie stanu i kompletności zwracanego sprzętu.

Wymagania:
Zdolności techniczne,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina,
Dokładność, skrupulatność i zdolności manualne,
Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:
Stabilną pracę  w oparciu o Umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
Pakiet medyczny.

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: info@panavision.pl  wpisując w tytule Technik Kamerowy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy  o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 28 sierpnia 1997 r.)”