SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nadawcy komercyjni przeciwko cyfryzacji radia. Kazimierz Gródek: to nieopłacalne

Zdaniem nadawców komercyjnych Polskie Radio ma ułatwioną sytuację, jeśli chodzi o przeprowadzenie procesu cyfryzacji, ponieważ otrzymuje na ten cel pieniądze publiczne. - Naszym zdaniem koszty cyfryzacji radia znacząco przewyższają korzyści wypływające z tego procesu - twierdzi Kazimierz Gródek, szef Grupy RMF.

Dołącz do dyskusji: Nadawcy komercyjni przeciwko cyfryzacji radia. Kazimierz Gródek: to nieopłacalne

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gadulski
A ja już dzisiaj mówię, że cyfryzacja radia w Polsce to wyrzucenie pieniędzy w błoto... Dlaczego? Ponieważ po piersze istnieje Internet. Każdy znajdzie swoje radio w Internecie i może je odtwarzać na komputerze, telefonie itd... Po drugie cena i dostępność odbiorników nie zachęca do ich posiadania. A Prezesi Polskiego Radia chętnie wydadzą taką kasę, ponieważ to nie ich kasa, a wiadomo, że nie swoją kasę wydaje się najlepiej :) Po drodze rozpisane zostaną przetargi, a to też na rękę niektórym... :)
odpowiedź
User
qwert567
Z tego co wczoraj sluchalem TRWAM to wcale to np.RMF wcale nie jest przeciwny a nawet chetny na DAB+,ale nie w taki sposob jak obecnie jest to robione.Jak ich panstwo dofinansuje czy tez masowo pojawia sie radia z tym systemem to tez tam sie znajda.
odpowiedź
User
asd
Weście idzcie z tym netem.....Net to tylko zastępcza forma słuchania radia mimo że jest tam wiele stacji to także wiele nadaje taką jakość stremu że nie da się tego słuchać, rózne kodeki,rożne głosnośc,przerywanie fonii gdy tylko trochę więcej osób słucha to także częste objawy radia w necie.
odpowiedź