SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nadawcy komercyjni przeciwko cyfryzacji radia. Kazimierz Gródek: to nieopłacalne

Zdaniem nadawców komercyjnych Polskie Radio ma ułatwioną sytuację, jeśli chodzi o przeprowadzenie procesu cyfryzacji, ponieważ otrzymuje na ten cel pieniądze publiczne. - Naszym zdaniem koszty cyfryzacji radia znacząco przewyższają korzyści wypływające z tego procesu - twierdzi Kazimierz Gródek, szef Grupy RMF.

Dołącz do dyskusji: Nadawcy komercyjni przeciwko cyfryzacji radia. Kazimierz Gródek: to nieopłacalne

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
AnnaS
Jasne to są duże koszty, ale czy mamy w związku z tym wrócić do radia na kryształki?
odpowiedź
User
Mariusz27
Ze smutkiem przeczytałem informacje że moje ulubione radio RMF jest przeciwne cyfryzacji. Przecież to właśnie RMF był zawsze prekursorem nowoczesności. Może jednak jeszcze zrewidują swój pogląd bo ja chętnie posłuchałbym RMF FM i Classic w DAB+ a zresztą i tak kupie odbiornik do samochodu gdy tylko pojawi się PR w DAB+ w mojej okolicy.
odpowiedź
User
cyc
Grodek trzesie tylkiem bo zamiast 3-4 graczy na rynku bedzie ich chocby 10-15 stacji ogolnopolskich i to ma sens. Bedzie wtedy duza konkurencja i wybor. Tak wlasnie jak jest to z tv cyfrowa. Jestem za cyfrowym radiem oby szybko to nastapilo bo obecny rynek radiowy jest denny.
odpowiedź