SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Telewizja „a la carte” w praktyce, czyli pojedynczy kanał za równowartość 10-22 zł

Już niedługo polskie sieci kablowe i platformy cyfrowe mogą zostać zmuszone do zaoferowania możliwości wykupienia dostępu do pojedynczych kanałów telewizyjnych. Takie przepisy od 6 lat obowiązują w Kanadzie. Tamtejsi operatorzy płatnej telewizji najczęściej oferują stacje za 3-7 dol. miesięcznie. Większość klientów musi też płacić blisko 20 dol. za wynajem dekodera.

Dołącz do dyskusji: Telewizja „a la carte” w praktyce, czyli pojedynczy kanał za równowartość 10-22 zł

40 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ezk
Puste straszenie. Lobby operatorów sieci kablowych trzęsie portkami. Niestety swoimi działaniami sami doprowadziliście do zapaści rynku telewizyjnego w Polsce. Oferowane dziś kanały są strasznie niskiej jakości. Większość przerywa programy reklamami. Często w Polsce płacimy za kanały, które w innych krajach dawno nadają FTA (np. Disney, Comedy Central czy Nickelodeon w Niemczech).


to nie operatorzy kablowi tylko nadawcy są pazerni i mimo, że klient płaci abonament u dostawcy usługi a ten płaci nadawcy za każdego swojego abonenta to jeszcze nadawcom mało i przerywają programy reklamami lub jak kto woli reklamy programami.
odpowiedź
User
podatnik
Tylko że w Kanadzie tv nie sluży do uprawiania propagandy jak w Rosji


TV wszędzie służy do propagandy.
odpowiedź
User
Srx
Sralis mazgalis. Minimalna płacą w. Kanadzie to obecnie 15,55 dolara kanadyjskiego. Czyli u nas żeby to miało ręce i nogi w przeliczeniu na płacę minimalną to koszt takiego kanału musiał by oscylować w granicach 8pln.
odpowiedź